KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Manželka mu nedala peníze, tak se vloupal do dvou obchodů

Kdyby mi dala manželka peníze, nikdy bych se nesnížil ke krádeži. Takovým způsobem se hájil zloděj, kterého v úterý zadržela policie při krádeži do prodejny potravin v Novém Jičíně. Informoval o tom policejní mluvčí Petr Gřes.


Muž se podle něj dopustil hned dvou vloupání po sobě. Nejprve z prodejny potravin odcizil peníze z pokladny a utekl. Pak usoudil, že několik tisíc, které ukořistil, mu nestačí, a rozhodl se rozbít výkladní skříň vedlejší provozovny.

„Zde chtěl také odcizit peníze, ale to mu nevyšlo. Policisté byli upozorněni svědky, že se do prodejny někdo vloupává. Zloděje před jednou hodinou v noci na místě zadrželi,“ řekl Gřes.

Muž podle něj tvrdil, že peníze nutně potřeboval. „Na otázku, kde má odcizené peníze z první prodejny řekl, že je už utratil. A jelikož potřeboval další, vloupal se do druhé prodejny. Závěrem policistům dodal, že kdyby mu manželka peníze dala, tak by nekradl,“ dodal mluvčí. Zloděj se nyní bude před soudem zodpovídat z přečinů krádež a poškozování cizí věci.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín