KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič vezl čtyřicet tun kamene, nadýchal přes dvě promile alkoholu

Nejen s životem svým, ale i s životy ostatních lidí hazardoval řidič, kterého kontrolovala policie ve středu ráno na čerpací stanici v Šenově u Nového Jičína. Za sebou měl naloženo čtyřicet tun kamene a v krvi více než dvě promile alkoholu.


„Hazard opilého řidiče dopadl dobře. Novojičínští dopravní policisté jej zastavili dříve, než způsobil dopravní nehodu,“ konstatoval policejní mluvčí Petr Gřes.

Čtyřiatřicetiletý řidič se policistům přiznal, že s alkoholem v krvi urazil nejspíš několik desítek kilometrů.

„Řidič se doznal, že ráno vyjel ze Zelinkovic pro kámen do Jakubčovic a vrací se plně naložený nazpět. Řidiči jsme zadrželi řidičské oprávnění, zakázali další jízdu a jeho nákladní vozidlo odstavili,“ dodal mluvčí.

Policie případ prošetřuje jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, řidiči hrozí zákaz činnosti a až 3 roky odnětí svobody.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín