KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič u Starého Jičína nedal přednost cyklistovi a srazil ho

Dvaašedesátiletého cyklistu srazil ve čtvrtek brzo ráno ve Starém Jičíně třiatřicetiletý řidič osobního auta. Řidič zřejmě cyklistu při odbočování přehlédl a nedal mu přednost. Zraněný je ve vážném stavu hospitalizován v nemocnici.


O nehodě, která se stala před šestou hodinou ranní, informoval mluvčí novojičínské policie Zbyněk Tomšík.

„Řidič nissanu na křižovatce při odbočení vlevo pravděpodobně přehlédl a nedal přednost cyklistovi, který jel na kole ve směru od Starého Jičína na Nový Jičín. Dvaašedesátiletý cyklista již na vzniklou situaci nestačil zareagovat a jízdním kolem narazil do osobního vozidla,“ uvedl Tomšík.

Cyklistu přepravili záchranáři do ostravské fakultní nemocnice, kde je hospitalizován ve vážném stavu. „Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče nissanu negativní. Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ dodal mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín