KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž se vážně zranil při manipulaci s vrtulí rogala

Ve Vyšních Lhotách na Frýdecko-Místecku se v sobotu při manipulaci s vrtulí pohonné jednotky rogala zranil třiačtyřicetiletý muž. Utrpěl devastující poranění ruky. Sdělil to mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl.


Na místě zasahovali ostravští letečtí záchranáři spolu s kolegy z posádky v Nošovicích. "Muž zůstal při vědomí, ale jeho stav se jevil jako vážný," uvedl Humpl s tím, že záchranáři pacienta po prvotním ošetření přepravili vrtulníkem na urgentní příjem ostravské fakultní nemocnice.

Týž den posádka letecké záchranné služby absolvovala vzlet také do Štramberku na Novojičínsku k nehodě motocyklisty. "Osmatřicetiletému muži poskytli první pomoc svědkové události a následně lékařská posádka z Nového Jičína spolu s leteckou záchrannou službou," popsal Humpl. Zraněný motorkář se zdravotníky nekomunikoval, lékaři vyslovili podezření na poranění mozku. Vrtulníkem byl transportován do traumatologického centra Fakultní nemocnice v Ostravě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín