KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Milenecká dvojice si vybudovala pěstírnu marihuany v panelovém bytě

Zhruba 1,5 kilogramu marihuany vypěstovala od loňského léta v třípokojovém bytě v Novém Jičíně milenecká dvojice. Ženu i muže (31 a 30 let) už policisté obvinili z nedovoleného pěstování rostlin obsahujících omamné a psychotropní látky a z výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami.


Pár marihuanu prodával za 100 až 150 korun za gram. Rostlinám vyčlenil jeden pokoj panelového bytu.

"Okna byla zatemněna a utěsněna. Odvětrávání z dvou pěstíren bylo vyvedeno přes ventilační okno. Uvnitř zatemnělého pokoje měli dvě kvalitně vybavené pěstírny. Každá z nich měla samostatné světlo a zavlažovací systém vyvedený k jednotlivým rostlinám,“ popsal novojičínský policejní mluvčí Petr Gřes.

Když přišli do bytu policisté, byly obě pěstírny v provozu. V dalších pokojích našel policejní pes už připravenou marihuanu k distribuci.

"Obvinění uvedli, že rostliny pěstovali pro svou potřebu a na prodej," doplnil Gřes. Dvojici hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín