KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hromadná nehoda zablokovala důležitý silniční tah R48

Hromadná nehoda dvou nákladních a tří osobních aut zablokovala v pátek večer provoz na frekventované silnici R48 mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem. Havárie se stala na 68. kilometru silnice nedaleko obce Horní Žukov, podle prvních informací je zde jeden lehce zraněný.


Mluvčí policie Vlastimi Starzyk informoval, že nehoda se stala po 19. hodině a zablokovala dopravu ve směru do Českého Těšína, policisté provádějí odklon automobilů od exitu Nošovice přes okolní obce.

„Ke střetu došlo vlivem náledí,“ řekl mluvčí.

Silnice, která slouží mimo jiné jako jedna z hlavních tras na Slovensko, je vlivem námrazy nesjízdná a na místo byl povolán sypač.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín