KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý pacient napadl v Karviné záchranáře, ti před ním museli utíkat

Na posádku sanitky Rychlé lékařské pomoci (RLP) zaútočil v pátek ve Stonavě na Karvinsku opilý sedmadvacetiletý pacient. Záchranáři muže převáželi z Českého Těšína na vyšetření do nemocnice v Karviné-Ráji.


„Podnapilý pacient napadl posádku sanitky a donutil ji zastavit na velmi frekventované Těšínské ulici,“ informoval zástupce velitele Městské policie v Karviné Václav Ožana.

Záchranáři požádali o pomoc strážníky a dali se před útočníkem na útěk. „Hlídka okamžitě vyrazila na místo. Sanitka stála opuštěná na komunikaci a podnapilý pacient se snažil napadat zdravotnický personál. Muž na výzvy ke zklidnění nereagoval, ohrožoval nejen osoby na místě a majetek RLP, ale také bezpečnost na silnici,“ dodal.

Strážníci zastavili agresora donucovacími prostředky a spoutali ho. Poté doprovodili záchranáře až do nemocnice. Po vyšetření rozhodl lékař o umístění muže, který měl 2,15 promile alkoholu v dechu, na záchytku.

I tam ale opilec řádil a poškozoval vybavení pokoje. Strážníci proto museli proti muži znovu zakročit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín