KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý pacient napadl v Karviné záchranáře, ti před ním museli utíkat

Na posádku sanitky Rychlé lékařské pomoci (RLP) zaútočil v pátek ve Stonavě na Karvinsku opilý sedmadvacetiletý pacient. Záchranáři muže převáželi z Českého Těšína na vyšetření do nemocnice v Karviné-Ráji.


„Podnapilý pacient napadl posádku sanitky a donutil ji zastavit na velmi frekventované Těšínské ulici,“ informoval zástupce velitele Městské policie v Karviné Václav Ožana.

Záchranáři požádali o pomoc strážníky a dali se před útočníkem na útěk. „Hlídka okamžitě vyrazila na místo. Sanitka stála opuštěná na komunikaci a podnapilý pacient se snažil napadat zdravotnický personál. Muž na výzvy ke zklidnění nereagoval, ohrožoval nejen osoby na místě a majetek RLP, ale také bezpečnost na silnici,“ dodal.

Strážníci zastavili agresora donucovacími prostředky a spoutali ho. Poté doprovodili záchranáře až do nemocnice. Po vyšetření rozhodl lékař o umístění muže, který měl 2,15 promile alkoholu v dechu, na záchytku.

I tam ale opilec řádil a poškozoval vybavení pokoje. Strážníci proto museli proti muži znovu zakročit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín