KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hra dětí se sirkami zaměstnala šest jednotek hasičů

Šest jednotek hasičů se od pátečního odpoledne snažilo zachránit v obci Těrlicko na Karvinsku velkokapacitní seník vysoký přes osm metrů, kde vzplanul oheň. Přes boj hasičů se seník nepodařilo zachránit, a proto po dohodě s majitelem jej hasiči nechávají pod kontrolou dohořet. Předběžná škoda byla odhadnuta na téměř milión korun. Podle karvinské policie stojí za požárem hraní dětí na seníku.


„Nezletilé děvče škrtlo sirkou a seno se vzňalo. Děti si na seníku hrály. K události došlo v pátek ve 14.10 hodin,“ informoval Právo karvinský policejní mluvčí Jaroslav Kus.

„Hasiči byli o požáru informováni v pátek před půl třetí odpoledne. K hořícímu seníku z ocelové konstrukce s eternitovou střechou vyrazily dvě jednotky profesionálních hasičů z Havířova a Karviné, ale také tři jednotky dobrovolných hasičů z Těrlicka, Horní Suché a Havířova-Životic. Pohlídat požářiště pak večer přijeli dobrovolní hasiči z Českého Těšína-Stanislavic,“ informoval mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Dodal, že po lokalizaci požáru se hasiči s majitelem dohodli na tom, že se seno nechá dohořet. „V sobotu ráno byly ještě na místě dvě hasičské jednotky, na místo v pátek dorazil také orlický starosta. Naštěstí se požár obešel bez zranění,“ shrnul Kůdela.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín