KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič ve vysoké rychlosti nebrzdil. Pod odstaveným kamiónem zemřel

Karvinská policie v sobotu v poledne vyjížděla k tragické nehodě, která se stala na vjezdu do Českého Těšína. Třicetiletý řidič z Bohumína zatím z nezjištěných příčin narazil v plné rychlosti zezadu do stojícího kamiónu. Byl na místě mrtvý.


„Policie nenašla vůbec žádnou stopu po brzdné dráze. Předpokládáme proto, že náraz byl opravdu velmi vysoký. Automobil Škoda Fabie byl zcela zdeformovaný a přední sedadlo vozu bylo v podstatě posunuto až do kufru. Hasiči museli řidiče z vozidla vystříhávat,“ popisovala tragickou nehodu karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Dodala, že událost se stala v sobotu krátce před polednem na rychlostí komunikaci R 48 ve směru z Frýdku-Místku do Českého Těšína, kousek od průmyslové zóny.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín