KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič několikrát převrátil auto, jeho spolujezdec zemřel

Při nehodě osobního auta na okraji Kovanic na Nymbursku v neděli ráno zemřel šestadvacetiletý spolujezdec. Třiadvacetiletý řidič byl zraněn lehce, při dechové zkoušce na alkohol mu policisté naměřili 0,7 promile.


Nehoda se stala před 09:00. "Řidič auta Fiat Punto nezvládl řízení, vjel mimo komunikaci, kde narazil do příkopu a vozidlo se několikrát převrátilo," řekla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Spolujezdec zraněním na místě podlehl.

Podle mluvčí středočeských záchranářů Terezy Janečkové utrpěl vážné zranění hlavy a přes zahájenou resuscitaci se jej nepodařilo oživit. Lehce zraněný řidič byl k ošetření převezen do kolínské nemocnice, dodala.

Víkend na tuzemských silnicích je zatím klidný. V sobotu při nehodách podle policejních statistik zemřel jeden člověk. Šlo o třicetiletého řidiče osobního vozu Škoda Fabia, který zemřel v Českém Těšíně na Karvinsku, kde v plné rychlosti vrazil zezadu do stojícího kamiónu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín