KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Českém Těšíně srazilo auto ženu, přes první pomoc zemřela

Tragická dopravní nehoda se stala ve středu večer v Českém Těšíně, kde automobil srazil chodkyni. Přítomní svědci se snažili ženě poskytnout první pomoc, ve které pokračovali přivolaní záchranáři. Snaha ale byla marná, žena na místě zemřela.


Nehoda se stala před půl sedmou večer. Posádka záchranné služby byla na místě do pěti minut. „V okamžiku, kdy dorazili záchranáři, byla postižená žena neznámé totožnosti v bezvědomí a nejevila žádné známky života.

První pomoc pacientce poskytovali svědci přítomní na místě události. V zahájených oživovacích pokusech následně pokračovala posádka záchranné služby, a to za použití přístrojové techniky a farmak, uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Zasahující lékař zjistil, že chodkyně utrpěla vážná poranění dolní končetiny, hrudníku, hlavy a patrně také mozku. „Přes veškerou snahu záchranářů se nepodařilo obnovit činnost srdce a pacientka zraněním na místě podlehla,“ dodal mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín