KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kontrola studny skončila pro muže koupelí

Volání o pomoc, ozývající se z hloubi studny, vyburcovalo v pondělí ráno obyvatele v okolí jednoho z rodinných domů v Dubňanech na Hodonínsku. Když šli po hlase, objevili majitele domku v pětimetrové hloubce studny.


Starší muž se krátce před šestou hodinou ranní zřejmě chtěl podívat, jak je na tom jeho studna s vodou. Odsunul její poklop a zahleděl se na hladinu. Přitom ale ztratil rovnováhu a spadl dovnitř. Sousedé ihned přivolali hasiče. Operační středisko na místo vyslalo profesionální hasiče z Hodonína, specialisty na záchranu z výšek a hloubek z Brna a místní dobrovolnou jednotku. Dobrovolní hasiči byli na místě první.

“Při jejich příjezdu byl muž v hloubce kolem pěti metrů, komunikoval a držel se kovové trubky,” popsal situaci mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Hasiči do studny se skruží o průměru osmdesát centimetrů spustili žebřík. Jeden záchranář slezl dolů, muže záchranným pásem připojil k lanu a za asistence dalších hasičů mu pomohl vylézt z pasti. Tam již čekali zdravotničtí záchranáři, aby smolaře odvezli na vyšetření do nemocnice. Hasiči pak už jen vrátili poklop zpět na původní místo.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín