KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Břeclavsko vyděsily zprávy o pumě, nejspíš šlo ale o srnu

Mezi Velkými Bílovicemi a Moravským Žižkovem se pohybuje puma, kterou hledali myslivci na Slovensku. Tato informace vyburcovala ve čtvrtek dopoledne policisty i myslivce na Břeclavsku. Nejspíš ale zbytečně.


„Informaci jsme dostali kolem půl desáté dopoledne. Na místo vyjely policejní hlídky i výjezdová skupina kriminalistů, aby místo prohledali,“ uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Policisté informovali i další instituce a požádali o pomoc i Zoo v Hodoníně.

„Vyjel jsem tam, ale i při důkladné prohlídce jsem nenašel jedinou stopu po přítomnosti velké kočkovité šelmy. Nebyly tam ani stopy, ani trus a nenašel jsem ani žádnou strženou srnčí zvěř, jako důkaz hodování šelmy,“ řekl Právu zoolog hodonínské Zoo Jaroslav Hyjánek.

Jediné stopy, které v místě údajného výskytu pumy byly, patřily srnčí zvěři. Je tedy možné, že na velkou vzdálenost si zvířata oznamovatel zaměnil.

„V tuto chvíli jsou po negativním výsledku hledání hlídky staženy. Obce jsme ale upozornili a zůstáváme připraveni zasáhnout,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín