KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Žena se chtěla v autě utopit v řece, policie ji zachránila násilím

Policisté z Hodonína zachránili v pátek život jednapadesátileté ženě ze Slovenska, která chtěla spáchat sebevraždu v řece Moravě. Do vody sjela ve svém voze. Z něj ji policisté museli dostat násilím.


"Žena se sice bránila a nechtěla vystoupit, ale i tak ji policisté vytáhli na břeh," popsal policejní mluvčí Petr Zámečník. Řekla jim, že do vody sjela úmyslně, chtěla se zabít.

Jednapadesátiletá žena u mostu, který spojuje Hodonín a nedalekou slovenskou obec Holíč, sjela s autem do řeky. Potápějícího se auta si všimli lidé a zavolali policii.

Na místo vyrazili hasiči z moravské strany, protože to mají blíže než Slováci, na jejichž území se auto v tu chvíli nacházelo.

Auto bylo v té chvíli už z poloviny zatopené, policisté řidičku z auta vytáhli a předali do péče záchranářům.

Vůz z řeky vytáhli hasiči.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín