KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Jízda na plný plyn přes železniční přejezd skončila ve vodě

Zatáčka a navíc i železniční přejezd, kde pravidla silničního provozu přímo nařizují omezení rychlosti? Pro dvacetiletého mladíka nic důležité. Výsledkem byla v neděli nehoda mezi Hodonínem a Mutěnicemi, po které skončil s autem ve vodě.


Vše se stalo v neděli před patnáctou hodinou v místě železničního přejezdu Mutěnice-Zbrod. Dvacetiletý mladík za volantem Peugeotu to přehnal s rychlostí a smyk dostal již před přejezdem v zatáčce. Následně vyjel mimo silnici a po kotrmelci přes střechu spadl až na kraj vodní plochy pod úrovní silnice.

”Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění spolujezdce na předním sedadle,” uvedl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

K vyzvednutí auta na silnici musel přijet jeřáb, zásluhou včasného a dobrého zásahu hasičů se událost odehrála bez narušení životního prostředí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín