KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V opuštěných vinných sklepích v Hodoníně se našlo ohořelé tělo

V Hodoníně se ve středu našlo ohořelé torzo lidského těla. Nacházelo se v suterénu opuštěných bývalých vinných sklepů v Bratislavské ulici. Torzo těla našli pracovníci firmy, kteří objekt kontrolovali, řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid. Totožnost mrtvého a okolnosti jeho smrti nejsou známy.


Areál sklepů hojně v minulosti navštěvovali bezdomovci. V dosud nezjištěné době ve sklepích vypukl požár, který v uzavřeném prostoru suterénu po vyčerpání zásoby kyslíku sám uhasl.

Při události zemřel člověk, jehož totožnost, věk a pohlaví zjišťují policisté. Také určení času a okolnosti vzniku požáru si vyžádá další náročná šetření, zdůraznil mluvčí hasičů.

Doplnil, že v době nálezu těla nebyly již v prostoru žádné známky hoření jako kouř či doutnající trosky. Případem se zabývají vyšetřovatelé hasičů spolu s policejními experty.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín