KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Senior předjížděl na plné čáře, motorkář, kterého srazil, skončil v nemocnici

Krásné prázdninové dny lákají na silnice vyznavače jedné stopy. Mnoho z nich se bohužel ale domů už nevrátí, v lepším případě se domů dostanou až po dlouhém pobytu v nemocnici. Jen ve středu vyšetřovali hodonínští policisté hned tři nehody s účastí motorky.


Na silnici mezi Bzencem a Těmicemi začal 65letý důchodce za volantem Škody Favorit předjíždět zemědělský stroj v místě, kde je plná čára. V tu chvíli se však přes horizont přehoupl 38letý motorkář a přestože se řidič snažil vrátit do svého pruhu, nestihl to a s motorkou se bočně srazil. Řidiče motocyklu transportoval s těžkým zraněním vrtulník do nemocnice v Brně.

„Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Za přečin těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti hrozí řidiči až 2 roky vězení. Řidič vozidla navíc předložil při kontrole propadlý posudek o zdravotní způsobilosti,“ řekla policejní mluvčí Radka Polášková.

Další nehoda se stala poblíž Strážnice na silnici 1/55. Řidič traktoru s přívěsem začal odbočovat ve chvíli, kdo ho předjížděl na motorce 19tiletý mladík s o dva roky mladší spolujezdkyní. „Motorkář začal brzdit, naklonil motocykl doleva a položil ho na vozovku. Stroj narazil do kol traktoru. Řidič motocyklu vyvázl bez zranění, jeho spolujezdkyně  byla s těžkým zraněním hospitalizována v nemocnici v Hodoníně,“ řekla mluvčí.

Poslední nehoda se stala na parkovišti u obchodního domu Kaufland v Kyjově. Teprve 19tiletý mladík za volantem Škody Octavie začal při najíždění na parkovací místo objíždět pomalejší auto, najel do protisměru a čelně se střetl s motocyklem. Motorkář přepadl přes kapotu auta a lehce se zranil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín