KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kamión rozpáral passat vedví, mladík za volantem nehodu nepřežil

Dvaatřicetiletý řidič osobního vozu Volkswagen Passat nepřežil v pondělí večer na silnici I/50 v kopcích pod hradem Buchlov střet s kamiónem značky Scania. Tragická nehoda se stala poblíž motorestu Samota. Osobní vůz se po srážce rozpadl na dvě poloviny, záchrana řidiče nebyla možná, řekl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.


"Podle prvotních informací nákladní automobil jedoucí z Uherského Hradiště na Brno přejel z nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s osobním vozidlem," řekla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Podle Mitáčka slovenský kamión dostal zřejmě v zatáčce na zasněžené vozovce smyk.

"Návěsem pak doslova osobní auto ze strany od řidiče rozpáral, nemá bok," popsal Mitáček s tím, že doprava byla v místě svedená do jednoho pruhu.

V pondělí šlo ve Zlínském kraji již o druhou smrtelnou dopravní nehodu. Ráno nepřežil čtyřiadvacetiletý řidič Škody Felicia náraz do stromu nedaleko obce Kurovice na Kroměřížsku.

Na Kroměřížsku jde o první dvě úmrtí v dopravě v tomto roce, loni zde na silnicích zemřelo 11 lidí. V celém Zlínském kraji letos zahynulo při dopravních nehodách zatím pět lidí, loni jich za celý rok bylo 43.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín