KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Po opilecké hádce bodl kolegu dvakrát do krku

Dvěma bodnými ranami do krku vyvrcholilo dlouhodobé popíjení alkoholu a hádky mezi dvěma muži na Uherskohradišťsku. Útočníka policisté obvinili z pokusu vraždy. O události informovala v úterý mluvčí zlínské krajské policie Jana Macalíková.


„Vše se odehrálo v Uherském Brodě ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Dva muži ve věku 38 a 39 let společně vydatně popíjeli v jednom brodském bytě. Kolem šesté hodiny odpoledne pak svědkové slyšeli hádky, křik a rány, které vzápětí utichly. K domu přijela záchranná služba a odvezla staršího z mužů,“ sdělila mluvčí.

Oběť útoku měla dvě bodné rány na krku, těsně vedle tepen. Podle lékařů byl muž v ohrožení života, a proto ho ihned odvezli na ARO nemocnice v Uherském Hradišti. „Všechny indicie i důkazy směřovaly k jednomu pachateli, a to ke kamarádovi oběti.

Proto naši kriminalisté muže obvinili, byť se k činu nedoznal. Večer podezřelý muž dechovou zkoušku odmítl. V pátek ráno pak nadýchal 2,1 promile. Za pokus vraždy hrozí vězení v rozmezí od deseti do osmnácti let,“ doplnila Macalíková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín