KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý motorkář nepřežil střet s automobilem, spolujezdkyně bojuje o život

Šestadvacetiletý motocyklista nepřežil v sobotu v podvečer čelní srážku s osobním automobilem v Buchlovských vrších na Uherskohradišťsku. Několik minut po havárii nalezli záchranáři asi dvacet metrů od místa střetu jeho těžce zraněnou přítelkyni. Záchranáři od 19. hodiny bojují o její život, do nemocnice ji transportoval vrtulník.


„Řidič z Opavy a jeho o tři roky mladší spolujezdkyně jeli na motorce od Uherského Hradiště směrem na Brno. Při průjezdu pravotočivé zatáčky nezvládl řízení a srazil se s protijedoucím osobním autem, kde jeli tři lidé z Uherskohradišťska. Řidič motorky na následky zranění na místě zemřel,“ uvedla Milena Šabatová z Policie ČR Uherské Hradiště.

„Jeho spolujezdkyně byla transportována vrtulníkem do nemocnice. Lidé z osobního auta utrpěli lehká zranění a byli rychlou záchrannou službou odvezeni do nemocnice v Uherském Hradišti,“ doplnila Šabatová.

K události došlo v místech, která je záchranáři označována jako zatáčka smrti. „Celé buchlovské kopce stojí, policisté řídí dopravu,“ informovala Macalíková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín