KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U Uherského Hradiště auto porazilo vzrostlou jabloň, zahynuli dva lidé

Dva mladí lidé přišli v pátek ráno o život při těžké dopravní nehodě v Uherském Hradišti - Jarošově. Příčinou nehody byla zřejmě vysoká rychlost. Vůz doslova vyletěl z pravotočivé zatáčky a porazil vzrostlou jabloň. Muži ve věku dvaadvacet a pětadvacet let na místě zemřeli.


Nehoda se stala před sedmou hodinou ráno ve směru od Jarošova na Bílovice.

„Vůz, který řídil dvaadvacetiletý muž, podle zjištěných informací jel velmi rychle. Při výjezdu ze zatáčky vyjel mimo vozovku. Auto se začalo převracet, srazilo dopravní značku a zřejmě střechou narazilo do stromu. Vzrostlou jabloň vozidlo porazilo, přeletělo přes ni, dopadlo do pole a zůstalo ležet na střeše. Dvaadvacetiletý řidič z Bílovic i jeho spolujezdec, pětadvacetiletý muž také z Bílovic, na místě zemřeli. Zřejmě nepřipoutaný spolujezdec po dopadu auta vypadl z vozidla a zůstal ležet vedle něj,“ informoval mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

„Havárie byla původně ohlášena jako požár vozidla. Hasiči na místě vyprostili jednoho člověka z vraku vozu, který zajistili proti vzniku požáru. Na místo zásahu byli povoláni členové posttraumatického týmu z centrální stanice Zlín, kteří poskytovali pomoc nejbližším příslušníkům rodiny a kamarádům obou obětí nehody, kteří na místo tragické události přijížděli,“ doplnil mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Libor Netopil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín