KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Stál na mostě se smyčkou kolem krku, sebevraždu mu rozmluvili

Na vrcholu oblouku železničního mostu přes řeku Moravu mezi Starým Městem a Uherským Hradištěm se chtěl v pátek oběsit šedesátiletý muž. Viděl ho tam strojvedoucí projíždějícího vlaku, který zavolal na linku 158. Policisté muži sebevraždu rozmluvili.


"Strojvedoucí zavolal na policii v 13:30. Operační důstojník vyslal k mostu policejní hlídky a zalarmoval hasiče a záchrannou službu. Policistům se po příjezdu podařilo s mužem na vrcholku mostního oblouku navázat kontakt," řekl mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

Muž měl podle mluvčího kolem hlavy smyčku, jejíž druhý konec byl přivázán k mostu. Jeden z policistů vylezl za mužem na mostní konstrukci a začal s ním mluvit. Zhruba po půlhodině se mu podařilo muže přemluvit, aby sešel dolů.

"Muž si sundal smyčku z hlavy a za asistence policisty a hasiče sešel dolů, kde se jej ujali pracovníci záchranné služby. Šedesátiletý muž z Uherského Hradiště byl vzhledem ke svému psychickému stavu převezen do psychiatrické léčebny," dodal Mergental.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín