KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Shořel mu hummer i s mobilem, pro pomoc musel běžet

Terénní speciál Hummer shořel v noci na sobotu poblíž Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku. Řidič, jeho majitel, naštěstí včas stačil z auta utéci, zůstaly však v něm jeho osobní věci, včetně mobilu, a tak muž musel pro pomoc utíkat pěšky.


„Během jízdy nevykazovalo vozidlo žádné závady nebo problémy. Až po výjezdu z Ostrožské Nové Vsi přestala svítit přední světla a z motorového prostoru začal vycházet kouř. Tak popsal vznik požáru majitel vozidla,“ řekl Právu v sobotu mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Libor Netopil.

Poté, co řidič zastavil a vypnul motor, objevil se kouř i v interiéru kabiny vozidla a následně došlo k rychlému hoření ohně v prostoru palubní desky. „Vývoj požáru byl podle majitele tak rychlý, že nestačil z vozidla zachránit ani své osobní věci,“ uvedl Netopil.

V kabině zůstal podle něj bohužel i mobilní telefon řidiče, který tak neměl možnost přivolat pomoc, a navíc pro hašení nebyly na místě k dispozici žádné prostředky.

„Běžel proto zpět k Ostrožské Nové Vsi pro pomoc,“ poznamenal mluvčí. Na krajské operační středisko hasičů ve Zlíně byl podle něj ohlášen požár čtyřicet minut po půlnoci. Na místo vyjeli profesionální hasiči Uherského Hradiště a dobrovolní z Kunovic.

„I přes rychlý příjezd jednotek nebylo možno vozidlo, které bylo již zcela zachváceno plameny, zachránit. Po uhašení plamenů zbylo z terénního speciálu jen ohořelé torzo. Majitelem byla vyčíslena vzniklá škoda asi na 800 000 korun,“ dodal Netopil.
Vyšetřovatel hasičů stanovil jako nejpravděpodobnější příčinu vzniku požáru technickou závadu elektroinstalace palubní desky vozidla.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín