KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž z náhrobku, který měl umřít v prosinci, se nechystá na smrt a přišel na policii

Člověk, který má na jihlavském hřbitově desku s datem úmrtí, je živ a umřít se nechystá. V případu však i nadále zůstávají záhady, které prověřuje policie. Právu to potvrdila její mluvčí Jana Kroutilová.


Šokující údaj na náhrobku na jihlavském hřbitově objevil před několika dny zdejší badatel Vilém Wodák. Ten si všiml kamenné desky se jménem člověka, který měl podle stříbrně obtaženého a kameníkem vytesaného nápisu zemřít letos 12. prosince.

Správa hřbitova tak oslovila majitele hrobu, občana žijícího trvale mimo kraj Vysočina, zda o podivné instalaci ví, a pátrání zahájili i policisté.

„V úterý se na obvodní oddělení v Uherském Hradišti dostavil majitel hrobu a podal k věci vysvětlení. My jsme zase vypátrali osobu, která byla umístění náhrobku přítomna. Obě verze nyní porovnáváme, vyjádření těch lidí se ale neshodují,“ shrnula policejní mluvčí a dodala, že v této chvíli policisté nezjistili podezření na spáchání trestného činu. Získané informace se však zatím vyhodnocují a ověřují.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín