KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Krátil prostitutky na výdělku, policie ho obvinila z kuplířství

Na výkonech deseti mladých dívek kořistil osmadvacetiletý muž z Uherského Hradiště v erotickém klubu v Kunovicích. Kuplíř se k nezákonnému jednání, kdy z částek za poskytnuté sexuální služby děvčatům z výdělku notně ukrajoval, policii přiznal.


„V jeho podniku kvetla prostituce, respektive zákonem zakázané kuplířství. Policisté činnost klubu ukončili. V pořadí jde už o pátý noční klub ve Zlínském kraji, kde jsme tuto činnost odhalili,“ informovala v pondělí mluvčí krajského ředitelství policie ČR Jana Macalíková.

„Obviněný minimálně od února roku 2010 umožnil v nočním erotickém klubu v Kunovicích provozovat prostituci asi desítce dívek a žen a část jejich výdělku si nechával sám pro svou potřebu. Klub byl navenek explicitně označen jako erotický podnik a z různých reklam jednoznačně vyplývalo, že jsou zde k mání společnice – prostitutky. Muž, jehož chování naplnilo skutkovou podstatu trestného činu tím, že kořistil z prostituce, se ke všemu při výslechu doznal. Měsíčně si vydělal desítky tisíc korun,“ uvedla mluvčí.

Za hodinu na pokoji platil zákazník 2400 korun, větší část si nechal obviněný muž sám pro sebe. Stejně tak půlhodinovou částku, která činila 1800 korun, nedělil rovným dílem. Do klubu chodívalo pracovat asi deset dívek. „Přišly, když jim chyběly peníze, nebo měly čas,“ popsala Macalíková.

V tomto roce kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování krajského policejního ředitelství obvinili z kuplířství už pět lidí a ukončili činnost čtyř erotických podniků. První uzavřeli už v roce 2011. Za kuplířství hrozí trest odnětí svobody až na čtyři roky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín