KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladíci si vyrazili do vinotéky, sebrali kasu a zmizeli

Nezvaní hosté navštívili Galerii slováckých vín v Uherském Hradišti. Vybrat si tam však nepřišli tradiční moravský nápoj, ale kasu. V nestřeženém okamžiku si odnesli devět tisíc korun.


Ke krádeži příruční pokladny s devíti tisíci korunami a poukazy na odběr vín stačily dvěma neznámým mladíkům pouhé dvě minuty. Ke krádeži došlo v úterý v 17:07 ve chvíli, kdy v prodejně nebyl žádný zákazník a obsluhující muž odešel do místnosti pro zaměstnance.

„Pokladničku s penězi překryl utěrkou. V tom momentu vstoupili do provozovny dva mladíci. Nešli kupovat víno, ale šmejdit a hledat, co by se dalo ukrást. Využili chvilky, kdy za pultem nikdo nebyl, a hledali, kde jsou peníze,“ přiblížil policejní mluvčí Aleš Mergental.

Pachatele zachytily bezpečnostní kamery. „Jedná se o mladíky okolo dvaceti let, kteří jsou vysocí zhruba 170 cm, štíhlé postavy. Oba měli na sobě tmavé kalhoty, tmavé bundy, jeden z nich měl kšiltovku se žlutým emblémem, druhý kšiltovku bez znaku,“ konstatoval mluvčí.

Pokud by měl kdokoliv informace o pachatelích, ať je sdělí na policejním oddělení, nebo na telefonní lince 974 678 651. Za spáchání trestného činu krádeže budou po odhalení a dopadení oběma pachatelům hrozit až dva roky vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín