KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič vyskočil z kamiónu těsně před nárazem vlaku

Nákladní souprava s tahačem se ve čtvrtek večer střetla s osobním vlakem na železničním přejezdu v Krhové na Vsetínsku. Řidič kamiónu stačil před nárazem z kabiny vyskočit, zraněn nebyl ani nikdo z cestujících ve vlaku.


„Podle řidiče nákladní soupravy došlo k závadě na vozidle a celá souprava se zastavila na železničním přejezdu. Brzdy zablokovaly kola návěsu a s lehkým nákladem palet se nezatížená hnaná náprava tahače protáčela,“ popsal mluvčí hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček.

Řidič zažíval krušné chvíle, když se marně snažil se soupravou odjet do bezpečnějšího prostoru. Když se pak rozezněla varovná signalizace přejezdu, stačil pouze zoufale vyskočit z kabiny. Přímo do ní pak osobní vlak na trase Valašské Meziříčí – Ostrava narazil.

„Po střetu došlo k vykolejení prvního vagónu a k proražení palivové nádrže tahače. Ve vlaku jelo osm cestujících, nikdo z nich nebyl zraněn. Zcela zdemolovaný tahač byl odhozen mimo přejezd a kolejiště. Část přepravovaných palet se vysypala na vozovku,“ doplnil mluvčí hasičů.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Valašského Meziříčí a drážní hasiči z Přerova.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín