KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloděj ve Valašském Meziříčí vykradl auto, i když v něm seděly dvě děti

Šokující zážitek prožily dvě malé děti ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku, kterým přímo před očima neznámý zloděj vykradl auto jejich rodičů. Děti přitom seděly připoutané v autě.


„Způsobu krádeže se policisté velmi podivují, a asi nejenom oni. Rodiče nechali malé děti v neuzamknutém autě a šli nakupovat,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

„Šestatřicetiletá žena a její manžel se zachovali velice nezodpovědně, když ve čtvrtek kolem půl šesté večer ponechali své děti ve věku 2,5 a 5,5 let v autě před obchodem ve Valašském Meziříčí bez dozoru. V prodejně se zdrželi asi deset minut. Pro zloděje vytvořili velkou příležitost,“ popsala případ Javorková.

„Neznámý muž otevřel přední dveře u spolujezdce a odcizil sportovní tašku s věcmi, peněženkou s doklady a platební kartou,“ řekla policejní mluvčí.

Pachateli hrozí dva roky vězení

Když se rodiče vrátili do auta, vystrašené děti řekly, že tam byl nějaký pán a hrabal se ve věcech. Žena pak zjistila, že jí chybí taška. Věc oznámili na policii.

„Malé děti nebyly samozřejmě schopny k popisu pachatele sdělit cokoli bližšího. Prý to byl mladý muž s šedou kšiltovkou. Valašskomeziříčští policisté po pachateli pátrají a případ šetří jako trestný čin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody,“ uzavřela Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín