KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Potápěči hledali v Bečvě bezdomovce, avšak bezvýsledně

Policejní potápěči pročesávali v pátek řeku Bečvu ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku. Pátrání po muži, který do řeky spadl minulý pátek, však bylo bezvýsledné.


„V pátrání pokračujeme již několik dnů. V pátek se do něj zapojili kolegové z oddělení speciálních potápěčských činností a výcviku z Frýdku – Místku. Důraz kladli na překážky v toku jako mostní pilíře a jiné stavby, břehy a vymleté hlubiny. Propátrali úsek od parku Kozina po soutok Vsetínské a Rožnovské Bečvy,“ informoval mluvčí vsetínské policie Vladislav Malcharczik.

„Potom jsme se přesunuli k větším splavům u obce Juřinka a v pátrání pokračovali. Bohužel muže se nepodařilo nalézt. V pátrání po osmapadesátiletém místním bezdomovci budeme nadále pokračovat,“ řekl mluvčí.

Na pád člověka do řeky upozornil svědek, který procházel parkem Kozina a viděl, jak muž na protějším břehu řeky házel něco do vody a pak tam spadl. „Několik metrů se prý snažil plavat, ale pak se ztratil ve vodě. Svědek ihned zavolal na linku 112,“ uvedla Lenka Javorková ze vsetínské policie.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín