KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hrázný našel u jezu na Bečvě mrtvého muže

Mrtvého šedesátiletého muže objevil v pondělí ráno hrázný v řece Bečvě u jezu v Hranicích na Přerovsku. Podle policie byl muž z Hranic a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by na jeho smrti měla podíl nějaká jiná osoba.


„Tělo objevil hrázný kolem půl osmé ráno. Muž měl u sebe doklady a nějaké osobní věci,“ řekla Právu přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Muž nebyl podle ní v databázi pohřešovaných. Podle informací Práva měl bydliště nahlášeno na Městském úřadě v Hranicích, šlo pravděpodobně o bezdomovce.

„Při prvotním ohledání těla nebyly nalezeny stopy po cizím zavinění smrti muže. K objasnění příčiny jeho úmrtí byla nařízena zdravotní pitva,“ uvedla policejní mluvčí.

V Hranicích jde za poslední dva týdny již o druhý obdobný případ. Při tom prvním byl poblíž splavu v řece Bečvě nalezen mrtvý osmapadesátiletý bezdomovec ze Vsetínska, po kterém policie pátrala od začátku března. Toho naposledy spatřil náhodný kolemjdoucí 2. března ve Valašském Meziříčí, když házel něco do vody a pak spadl do rozvodněné Bečvy.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín