KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Strážník zachránil z hořícího bytu muže i jeho psa

Strážník městské policie zachránil v úterý z hořícího bytu ve Valašském Meziříčí třiačtyřicetiletého muže a jeho psa. Tomáš Strnadel si tak vysloužil poděkování starosty i svého nadřízeného.


"Strážníci dostali oznámení, že z bytu ve druhém patře na Zašovské ulici se valí hustý dým,“ informovala ve středu mluvčí valašskomeziříčské radnice Renata Votrubová.

Mluvčí dodala, že když hlídka dorazila ke dveřím bytu, nikdo nereagoval na zvonění. Jeden ze strážníku se tak do bytu musel dostat přes balkón. Na místě strážník viděl hořící kuchyň a spícího majitele bytu.

"Ihned jsem muže vzbudil a vyvedl ho z hořícího bytu na chodbu, kde jsem ho předal svému kolegovi," sdělil Právu strážník Tomáš Strnadel, který poté vynesl na balkon hořící plynový vařič. Vařič měl roztavený uzávěr a nešel proto uzavřít.

"Také jsem vynesl psa, který zmateně pobíhal po bytě," doplnil Strnadel. Poté už na místě úřadovali hasiči.

Jak se později ukázalo, majitel bytu nejspíš usnul a nechal plynový vařič bez dozoru. Od vařiče pak vzplála digestoř a kuchyňská linka. "Chtěl bych kolegovi poděkovat, že se svého nelehkého úkolu zhostil se ctí a zachránil odvážným činem lidský život," řekl Právu ředitel městské policie Ivan Kadora.

"O záchraně rozhodovala každá minuta, proto patří za profesionální a výborně odvedenou práci zasahujícímu strážníkovi velké poděkování," zdůraznil starosta města Jiří Částečka.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín