KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý mladík autem přerazil betonový sloup

Přerazit betonový sloup, nabourat skříň plynoměru, narazit do zaparkovaného auta a zastavit až o dům u silnice ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku se v pátek ráno podařilo mladému opilému řidiči, který nevlastní řidičský průkaz. Řidič i jeho spolujezdec přitom vyvázli bez zranění.


„K dopravní nehodě došlo v pátek krátce po půl páté ráno ve Valašském Meziříčí, části Podlesí. Osmnáctiletý mladík z Valašského Meziříčí, který nevlastní řidičský průkaz, jel s vozidlem Škoda Octavia ve směru do centra města. Při projíždění pravotočivé zatáčky nezvládl vlivem nepřiměřené rychlosti a podnapilosti řízení vozu a dostal smyk,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Řidič s vozem přejel do protisměru, kde narazil nejprve do skříňky plynoměru a dále do betonového sloupu nízkého napětí, který se nárazem přelomil. Část sloupu poškodila zeď rodinného domku a zaparkované auto. Auto o několik metrů dál narazilo do plotu rodinného domku, o který zastavilo.

„Po nehodě jsme mu naměřili 1,24 promile. Na místo museli být přivoláni i pracovníci distribučních firem elektřiny a plynu, kteří naštěstí nezjistili, že by plyn unikal. Došlo k výpadku elektrického proudu a rovněž byly poškozeny přípojky k rodinným domům a izolátory na okolních sloupech nízkého napětí" uvedla mluvčí.

"Mladík je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody,“ dodala Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín