KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž měl v dopisech vyhrožovat litvínovským politikům

Policisté dopadli třiapadesátiletého muže z Litvínova, kterého podezírají z toho, že v dopisech, které posílal od letošního března, vyhrožoval smrtí několika lidem. Policejní mluvčí Ludmila Světláková uvedla, že muž posílal dopisy i některým lidem činným v politickém životě na Litvínovsku. Dopisy psané rukou údajně podepisoval zkratkou KGB.


Podle policistů výhrůžné dopisy adresované domů, do práce nebo na úřady muž poslal čtyřem lidem. Další třem údajně poslal hanlivé dopisy, ale smrtí jim v nich nevyhrožoval. V jednom případě prý v dopise vyznal ženě své city.

Policisté muže obvinili z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci. Podle Světlákové kriminalisté nechají prozkoumat i jeho duševní stav.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín