KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Padesátka havířovských fandů skončila místo na hokeji na policejní stanici

Třiapadesát výtržníků ve věku 18 až 33 let zadrželi v sobotu policisté z Opavy. Chuligáni patřili k táboru havířovských hokejových fandů a mířili na druholigový hokejový zápas mezi Opavou a Havířovem.


 

Jako na policejních manévrech to vypadalo v sobotu odpoledne v Opavě. Příjezd havířovských rádobyfanoušků si vyžádal přítomnost 90 policistů speciální pořádkové jednotky, 27 policistů opavského obvodního oddělení, dopravních policistů, kriminalistů a psovodů a 12 opavských městských strážníků.

„Před zimním stadionem na ulici Zámecký okruh došlo ze strany fanoušků mužstva AZ Havířov k neuposlechnutí výzev ze strany zakročujících policistů, následně bylo na obvodní oddělení předvedeno 53 osob,“ uvedl opavský policejní mluvčí René Černohorský.

Jednoho ze zadržených, 31letého muže z Ostravy, policisté vyšetřují pro trestné činy násilí proti úřední osobě a výtržnictví. „Fyzicky napadl jednoho ze zakročujících policistů tak, že se jej snažil udeřit pěstí do obličeje. V tom mu zabránil další ze zasahujících policistů. Výtržník se pak ještě snažil strhnout policistu na zem,“ popsal mluvčí.

Dalšího výtržnictví se dopustil 20letý mladík z Opavy, který před zimním stadionem napadl 25letého pracovníka bezpečnostní služby. „Chytil ho rukou pod krkem, sápal se na něho a chtěl se s ním rvát,“ doplnil Černohorský. Oba muži, které policisté prošetřují, skončili kvůli silné podnapilosti na záchytce.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín