KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilá žena si roztrhala tričko v restauraci, kde byla s malým synem

Místo uložení syna do postele si ho žena z Litvínova vzala sebou do restaurace i s nezletilou dívkou, kterou měla o víkendu hlídat. Když jí napomenuli návštěvníci restaurace, vzteky si roztrhala tričko a poté se přetahovala se svým přítelem přímo před kamerami.


Ženy, přetahující se s mužem, si všimli strážníci dohlížející na litvínovské ulice pomocí kamerového systému kolem nedělní půlnoci. U hašteřícího se páru navíc stál malý chlapec a dívka. Strážníci proto na místo vyrazili v domnění, že muž ženu napadá.

„Hlídka na místě zjistila, že je žena namol opilá. Její přítel se ji snažil dotáhnout domů. Povedená matka, místo aby svého malého syna uložila do postele, vzala ho s sebou do restaurace,“ řekl mluvčí strážníků Martin Klika.

Hosté restaurace ženu upozorňovali, že je nevhodné, aby měla sedmiletého syna v nočních hodinách u sebe. Matka reagovala vulgárně, načež si roztrhala triko, které měla na sobě. Přítel jí na cestu domů půjčil vlastní.

„Strážníci muže, ženu i dívku otestovali na míru alkoholu v krvi. Zatímco muž měl necelé 0,5 promile, žena 1,87 promile. Alkohol zjistili strážníci také u nezletilé dívky, které údajně naléval kamarád,“ informoval mluvčí strážníků.

Přivolaný sociální pracovník ponechal malého chlapce u muže, který sice pil alkohol, ale choval se jako střízlivý. Událost bude řešit odbor sociálních věcí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín