KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vyhrála na automatech a usnula. Její nová kamarádka výhru sebrala a zmizela

Nové přátelství navázané v herně v Litvínově se vymstilo 48leté ženě. Seznámila se s o dva roky mladší ženou, se kterou popíjela a hrála na automatech. Tu noc se jí dařilo a vyhrála několik tisíc korun. Když však zřejmě vlivem únavy usnula, její nová kamarádka výherkyni okradla o tučnou výhru i o kabelku.


Žena hrála ve středu večer na automatech v jedné z litvínovských heren a přitom se seznámila s 46letou ženou, se kterou nějakou dobu popíjely a povídaly si. Ženě tento večer přálo štěstí a vyhrála celkem 17 tisíc korun.

„Výherkyně nakonec možná únavou u hracího automatu usnula a nechala bez povšimnutí svou kabelku, kterou měla položenou na vedlejším stolečku. Tato skutečnost však neunikla nové známé,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková. Kabelku vzala a odešla.

Výherkyně po probuzení s hrůzou zjistila, že jí chybí nejen vyhrané peníze, ale také platební karta i s pinem, kterou měla v kabelce. Nakonec přišla také o peníze z účtu.

„Policisté pachatelku vypátrali. Ženě z Litvínova sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ shrnula případ mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín