KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič náklaďáku na Vsetínsku usnul, v protisměru zabil cyklistu

Tragické následky měl mikrospánek řidiče nákladního vozu, který v pondělí ráno nejspíš způsobil střet s cyklistou na Vsetínsku. Nákladní automobil přejel do protisměru a srazil muže na kole, který na místě zemřel.


Nehoda se stala v Podlesí, místní části Valašského Meziříčí, před půl šestou ráno. „Pětatřicetiletý řidič nákladního vozidla Mercedes Benz z Frýdku-Místku přejel s největší pravděpodobností vlivem mikrospánku do protisměru, kde srazil osmapadesátiletého cyklistu,“ řekla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Přes veškerou snahu zdravotníků se muže nepodařilo zachránit. Na místě dopravní nehody zemřel.

„Dechová zkouška u řidiče byla negativní. U zemřelého bude nařízena pitva. Letos se jedná již o pátou dopravní nehodu se smrtelným zraněním v okrese Vsetín,“ doplnila Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín