KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý řidič BMW smetl ženu z přechodu pro chodce

Na přechodu pro chodce přišla v neděli ve Vsetíně o život devětasedmdesátiletá žena. V půl šesté večer ji srazil mladý řidič v osobním vozidle BMW. Nehoda se stala ve Vsetíně - Luhu na přechodu pro chodce poblíž základní školy.


„Dvacetiletý řidič ze Vsetínska jel ve vozidle BMW spolu s dvěma dalšími spolucestujícími ve směru k centru města. Při jízdě přehlédl, že od pravého okraje vozovky vstupuje na přechod pro chodce starší paní. Chodkyni na přechodu srazil,“ informovala mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Devětasedmdesátiletá žena ze Vsetína upadla po střetu na silnici a způsobila si vážná zranění, se kterým byla letecky transportována do Fakultní nemocnice v Ostravě.

„Pomoc lékařů již byla marná, večer žena zemřela. U řidiče byla provedena dechová zkouška na zjištění hladiny alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Řidič je podezřelý z trestného činu usmrcení z nedbalosti s trestní sazbou do šesti let,“ sdělila Javorková.

Letos se jedná o šestou dopravní nehodu se smrtelným zraněním v okrese Vsetín.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín