KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kocour zachránil majitele chalupy před plameny

Vyděšený kocour probudil v noci na pátek majitele domku, kterému ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku hořela střecha nad hlavou. Muž jen tak tak stačil utéct před plameny a zavolat hasiče.


„Hasiči byli informováni o požáru pět minut před čtvrtou ráno. Na místo vyjela profesionální jednotka ze Vsetína, kterou posílily jednotky dobrovolných hasičů z Karolinky, Velkých Karlovic a Podťaté. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k rozsáhlému požáru dřevěnice v části Leskové,“ řekl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

Majitel domku spal, když ho nad ránem vzbudil kocour. To už část dřevěnice hořela a muž se jen stačil zachránit. Sám na hašení požáru neměl prostředky, a proto ihned informoval hasiče.

Hasiči se nemohli k chalupě dostat

„Dojezd hasičských cisteren byl komplikovaný příjezdovou cestou. Hasiči nakonec museli svou techniku odstavit asi 200 metrů od chalupy a zbytek cesty dojít pěšky. Od cisteren bylo nutné rozvinout dlouhé vodní vedení, ale další komplikace s hašením způsobil více než dvacetistupňový mráz,“ dodal Mitáček.

Hasičům se podařilo udržet plameny jen v zasažené dřevěnici a nedovolit dalšímu rozšíření ohně na okolní blízké stavby. Přesto lokalizace požáru trvala asi hodinu. Během požáru se zcela propadla zničená střecha chalupy a byly zasaženy všechny vnitřní prostory.

„Záchrana dřevěnice nebyla možná a hasiči ji nechali postupně pod svým dozorem vyhořet. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn,“ uvedl mluvčí hasičů. Stará valašská dřevěnice byla požárem zcela zničena.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín