KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Motocyklista narazil do couvajícího auta

Těžké zranění utrpěl v neděli večer motocyklista po střetu s osobním autem v Lidečku na Vsetínsku. Vrtulník ho transportoval do nemocnice v Ostravě.


„K nehodě došlo krátce po šesté hodině večer na silnici první třídy č. 57 v obci Lidečko. Jedenačtyřicetiletý řidič z Valašskomeziříčska jel na motocyklu Yamaha ve směru od Horní Lidče na Vsetín. Po projetí zatáčky reagoval prudkým brzděním na vozidlo Chevrolet, jehož řidič couval do vjezdu ke svému rodinnému domku. S autem zastavil tak, že přední částí vozu zasahoval částečně do silnice,“ informovala mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Motocyklista se dostal po prudkém brždění do smyku. Při pádu na vozovku zachytil motorkou o přední nárazník auta. Utrpěl těžké zranění, se kterým ho vrtulník transportoval do ostravské nemocnice.

„S lehkým zraněním byla do nemocnice převezena také čtyřicetiletá spolujezdkyně motocyklu. Dechová zkouška u šestasedmdesátiletého řidiče osobního auta byla negativní. U motocyklisty byl nařízen odběr krve. Ze zavinění dopravní nehody je podezřelý řidič motocyklu. Dopravní policisté nehodu nadále vyšetřují,“ doplnila Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín