KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V taxíku předvedla záchvat a ukradla ho pod rukama řidiče

Neuvěřitelnou dávku rafinovanosti předvedla žena, která v taxíku ve Vsetíně simulovala zdravotní potíže. Když jí vyděšený řidič vyběhl pro vodu do kufru auta, přesedla rychle na jeho místo a taxík mu doslova pod rukama ukradla.


Povedenou šibalku se už policistům podařilo vypátrat. "Vsetínští policisté objasnili případ krádeže vozidla taxi, které odcizila mladá žena koncem března ve Vsetíně. Nechala se svézt, pak předstírala záchvat, a když řidič odešel ženě pro vodu, sedla za volant a s autem odjela," popsala krádež mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Ukradené auto policisté za krátkou dobu našli, když s jednapadesátiletým řidičem projížděli ulicemi města. Nepoškozený vůz VW Vento žena odstavila ve Vsetíně na Horní Jasence. Klíče byly v zapalování, zmizela však peněženka s necelými 5 000 korunami. "Operativním šetřením se ženu podařilo zjistit. Jedná se o dvaadvacetiletou ženu z Huslenek, která se při výslechu k činu přiznala,“ uvedla Javorková.

Do taxíku mladá žena podle policie usedla se záměrem ukrást peníze. Je podezřelá z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci, za který jí hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín