KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Narkoman měl u žen jasno: já tobě drogy, ty mně sex

Odpalovací pouzdro protitankového granátu objevila zásahová jednotka v bytě narkomana, pro kterého si policisté přišli kvůli výrobě a distribuci drog. Za ty mimo jiné inkasoval od dívek a žen sexuální služby.


„Jednalo se o nebezpečného člověka, stíhaného v minulosti pro násilnou kriminalitu a existovalo podezření, že by mohl mít střelné zbraně. Proto provedla zadržení zásahová jednotka,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

„V bytě v Rožnově pod Radhoštěm nebyl během zadržení osmačtyřicetiletý muž sám, byla tam přítomna jedna z konzumentek a odběratelek, dvacetiletá dívka ze Vsetína. Při domovní prohlídce jsme u něj našli mimo zmíněné drogy, prázdné odpalovací pouzdro protitankového granátu, které si převzali pyrotechnici z Frýdku-Místku,“ řekla mluvčí.

Kriminalisté při prohlídce našli velkou sbírku nožů, zajistili několik zakouřených skleněných trubiček, digitální váhu, plastovou šňupovku, skleněné varné misky a další věci. Jeho specialitou bylo, že omamnou látku poskytoval dívkám a ženám za sexuální služby, ale i za úklid domácnosti, obstarávání nákupů, mužům pak výměnou za různé věci, protislužby, výpomoci i za peníze.

Nyní hrozí prodejci drog až pětileté vězení. Jedná se o člověka, který v minulosti pracoval jako vyhazovač v různých podnicích, byl stíhán pro násilnou trestnou činnost, dále pro kuplířství a rovněž distribuci drog. Z výkonu trestu se vrátil před třemi lety. Současné bydliště měl zabezpečené kamerovým systémem s nočním viděním.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín