KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladá řidička na Vsetínsku nepřežila náraz do stromu

Devatenáctiletá řidička utrpěla v neděli krátce po půlnoci smrtelné zranění při dopravní nehodě mezi obcí Malá Lhota a valašskomeziříčskou místní části Podlesí na Vsetínsku. S autem narazila do stromu.


„Mladá řidička jela se Škodou Octavií od Lhoty na Podlesí. Z dosud nezjištěných příčin sjela nejprve vpravo mimo vozovku, následně do protisměru a poté opět vpravo mimo komunikaci, kde narazila do stromu. Utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla,“ řekla Právu policejní mluvčí Lenka Javorková.

Jestli byla dívka v době havárie pod vlivem alkoholu, bude podle ní známo až po nařízené pitvě. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. „Přivolali jsme i psovoda se služebním psem, který propátrával okolí místa havárie. Chtěli jsme zjistit, zda dívka jela ve vozidle sama, či tam bylo více spolucestujících,“ uvedla mluvčí.

Služební pes v okolí dopravní nehody podle ní žádné další zraněné osoby nenašel. Dívka cestovala v autě sama. Okolnosti nehody policisté nadále vyšetřují. Jedná se o třetí smrtelnou dopravní nehodu v okrese Vsetín v letošním roce.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín