KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Odsouzenec seděl místo ve vězení v hospodě

Muže, který měl počátkem letošního roku nastoupit do výkonu trestu odnětí svobody, vypátrali policisté na Vsetínsku. Místo ve vězení však muž seděl na letní zahrádce u jedné vsetínské restaurace.


„Vsetínští policisté zaregistrovali v sobotu kolem poledne u jedné vsetínské restaurace sedět na letní zahrádce muže, kterého znali, a o němž věděli, že na něj vydal Okresní soud ve Vsetíně letos v dubnu příkaz k dodání do výkonu trestu, protože nenastoupil do věznice, jak měl,“ řekla v úterý mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Policisté pětadvacetiletého Vsetíňana zadrželi, spoutali a odvezli na policejní služebnu, kde mu sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.

„V minulém roce uložil okresní soud muži za majetkovou trestnou činnost trest obecně prospěšných prací, které mladík nevykonal. Jelikož se dopustil další majetkové trestné činnosti, přistoupil okresní soud letos v lednu k uložení nepodmíněného trestu odnětí svobody, za který hrozí až tři roky vězení,“ dodala Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín