KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladého muže smetl na Zlínsku kamión před očima přítelkyně

Třicetiletého muže ze Vsetína smetl v neděli v noci ze silnice kamión s návěsem v Napajedlech na Zlínsku. Muž, který přecházel přes čtyřproudovou vozovku, na místě zemřel před očima své šokované přítelkyně.


„Mladý pár šel ve směru od Otrokovic na Napajedla. Mladík se rozhodl přes čtyřproudovou komunikaci přejít. Toho si ale nevšiml řidič kamiónu, který právě projížděl průmyslovou zónou,“ informovala mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR ve Zlíně Jana Macalíková.

„Šedesátiletý řidič dával pozor, aby nesrazil ženu, která šla po pravé straně, nepostřehl však muže, který už byl uprostřed vozovky. Návěs kamiónu ho smetl. Chodec zůstal ležet mrtvý. Řidiče podezříváme z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Částečná vina je však i na mladém páru. Šli po nesprávné straně vozovky, a muž navíc nepozorně přecházel v místech, do kterých by vstupovat neměl. Míru zavinění tedy i nadále vyšetřujeme,“ upřesnila mluvčí.

Po dobu dokumentace nehody a odstraňování následků byla hlavní trasa z Napajedel na Otrokovice oboustranně uzavřena, policisté dopravu odkláněli.

V tomto roce jde o třetí smrtelnou nehodu na Zlínsku. Letos zde zemřeli dva chodci a jeden řidič. Celkem ve Zlínském kraji při nehodách zemřelo 21 lidí, nejvíce, devět, v okrese Uherské Hradiště.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín