KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž osahával studentku před školou, hledají ho policisté

Nechutné praktiky se pokusil ve čtvrtek provádět dosud neznámý pachatel na 17leté studentce v Šumperku. Dívce se včas podařilo utéct. Policie po muži pátrá. Vše se událo chvíli před půl osmou ráno v ulici Ležáky.


„Ze zadní části budovy gymnázia u vchodu pro studenty chlípník přistoupil k dívce a pevně ji objal. Ruce jí držel podél těla a současně ji začal osahávat pod sukní v oblasti vnější strany stehen, přičemž jí roztrhl punčocháče. Studentka začala křičet, následně se muži vytrhla a utekla do budovy školy, kde celou událost oznámila,“ řekl Právu v pátek šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Zvrhlík byl ve věku kolem dvaceti let, 175 centimetrů vysoký, bílé pleti. Oblečen byl do černé mikiny s kapucí.

„Nyní provádíme intenzivní šetření. Zároveň žádáme občany o spolupráci ke zjištění pachatele, aby se v případě jakýchkoliv informací, které by mohly vést k jeho odhalení, ihned obrátili na policii. Přijata byla rovněž opatření, do kterých byla zapojena jak Policie ČR, tak i městská policie,“ konstatoval policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín