KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Patnáctiletý hoch zlomil v Mohelnici žebra devatenáctiletému

Pořádně agresivní je patnáctiletý hoch, který v pátek kolem poledne napadl na Zábřežské ulici v Mohelnici na Šumpersku devatenáctiletého mladíka. Ten musel být po brutálním útoku převezen se zlomeninami žeber do nemocnice. Policie o případu informovala v pondělí.


„Hoch napadeného po předchozí slovní rozepři shodil na zem a opakovaně do něho kopal. Muž utrpěl poranění hrudníku se zlomeninou žeber. Na místo byla přivolána záchranná služba, která jej převezla do nemocnice v Zábřehu a následně do nemocnice v Šumperku,“ řekl Právu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Násilník byl podle něj zajištěn a převezen na obvodní oddělení v Mohelnici, kde byl k incidentu za přítomnosti zákonných zástupců vyslechnut a následně propuštěn.

„Je podezřelý ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví,“ uvedl mluvčí. Bližší okolnosti případu jsou dosud předmětem policejního šetření.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín