KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý mladík vozil kamaráda po sídlišti na sněžném skútru

Jednadvacetiletý opilý muž z Šumperka vozil ve čtvrtek večer po sídlišti Budovatelů ve Starém Městě na Šumpersku svého kamaráda na sněžném skútru. Ten sebral bez vědomí jeho majitele. Skončil v policejní cele.


„Kolem jednadvacáté hodiny oznámil anonym na linku 158, že po sídlišti jezdí dvě osoby na sněžném skútru. Jedna z nich přitom upadla a zůstala ležet na zemi. Policisté z Hanušovic, kteří na místo přijeli, vypátrali sněžný skútr, který už byl odstaven opodál před domem ve Starém Městě. Na něm byli nalezeni dva muži, kteří byli pod vlivem alkoholu,“ řekl Právu v pátek šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Jednadvacetiletý mladík se podle něj během šetření doznal k řízení. Dechová zkouška u něj prokázala 1,2 promile alkoholu. „Následně byl vyzván k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve, které odmítl,“ uvedl mluvčí.

Mladík pracuje jako obsluha u lyžařského vleku a sněžný skútr použil bez vědomí majitele. „Muž byl převezen na obvodní oddělení, ze kterého chtěl odejít. Policisté museli použít donucovací prostředky a muže zpacifikovat, následně byl umístěn do policejní cely,“ dodal Bednařík.

Mladík je podezřelý z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a neoprávněného užívání cizí věci. Hrozí mu až dva roky vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín