KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič se po zadržení pořezal v policejní cele krytem radiátoru

Sebevraždu chtěl pravděpodobně spáchat v policejní cele třicetiletý muž z Šumperska poté, co byl v neděli časně ráno přistižen v Šumperku za volantem auta pod vlivem alkoholu. Po převozu do policejní cely se tu pořezal.


„Řidič vozidla Citroen Xantia byl kontrolován po čtvrté hodině ranní na Zábřežské ulici. Byla u něj provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1, 91 promile alkoholu,“ popsal Právu v pondělí počátek případu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

„Muž byl podle něj následně zadržen a umístěn do policejní cely. „Po deváté hodině tu poškodil kryt radiátoru, který ohnul a pořezal se na levém zápěstí,“ uvedl mluvčí.

Řidič byl podle něj převezen k lékařskému ošetření do nemocnice v Šumperku s povrchovým zraněním a následně byl umístěn zpět do cely. „Je podezřelý trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodal Bednařík.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín