KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Po střetu s Pendolinem zahynula v Olomouci starší žena

Po střetu s rychlíkem Pendolino v pondělí odpoledne v Olomouci zahynula starší žena. Neštěstí se stalo na trati z Olomouce do Grygova. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.


Nehoda se stala kolem 16:30 v Holické ulici. "Vlak srazil osmašedesátiletou ženu z Olomouce, která vážným zraněním na místě podlehla," řekl policejní mluvčí Josef Bednařík.

Vlaky tam kvůli vyšetřování jezdí jen po jedné ze dvou traťových kolejí, podle webu Českých drah nabírají asi patnáctiminutové zpoždění. Dva osobní vlaky z Olomouce do Šumperka a z Šumperka do Zábřehu na Moravě však musely být zrušeny. Pendolino, které ženu srazilo, je opožděno o 120 minut.

"Evakuace cestujících z místa nehody není v současné době z bezpečnostních důvodů možná," uvedli pracovníci Českých drah.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín